Rob Harrell

Rob Harrell jest autorem i rysownikiem pasków komiksowych Big Top, które ukazywały się codziennie aż do 2007 roku, a obecnie tworzy paski komiksowe Adam@Home.
Harrell napisał i zilustrował także powieść graficzną Monster on the Hill, wydaną przez Top Shelf. To historia miasteczka, w którym mieszka straszliwie pechowy stwór. Monster on the Hill stał się inspiracją dla filmu animowanego Rumble (2021), wyprodukowanego przez Paramount Pictures.
Następnie Harrell napisał trylogię powieści hybrydowych Life of Zarf. Powieści te, wydane przez Dial Books for Young Readers, opowiadają historię Zarfa Belforda, trolla uczęszczającego do gimnazjum w baśniowym świecie. 
Jako ilustrator Harrell współpracował z takimi klientami jak Mad, Simon and Schuster, American Greetings, Time, Inc. i Volkswagen. Jego prace były wystawiane na indywidualnych wystawach w San Francisco, Austin i Indianapolis. Rob mieszka w Ameryce, w miasteczku Zionsville w stanie Indiana, ze swoją żoną Amber  i dwoma psami, Cooperem i Kasey.

Książki autora